Ödeme ve Teslimat

Siparişim ne zaman gönderilecek?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. ipekesarpburada.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 16:30'a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. ipekesarpburada.com 'da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı ipekesarpburada.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.
Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
Türkiye'nin her yerine saat 16:30 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Cumartesi günleri ise kargo şirketlerinin yarım gün çalışması nedeniyle saat 13:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir . Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı kullanıcı seçimi doğrultusunda UPS Kargo tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini 'Sipariş Takibi' bölümünden yapabilirsiniz.
Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.30'ya kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu 'Sipariş Takibi' bölümünden takip edebilirsiniz. Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için bilgi@ipekesarpburada.com adresine e-posta atabilirsiniz.
 

picasso
Levidor
Aker
Karaca
Pierre Cardin
Sarar
Silk Home
Bu site, U2Concept E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.